ABOUT

Привіт!
Ласкаво прошу до мого блогу.


Мене звати Оксана.

 Я народилась і виросла в передмісті.  Мене приваблює такий розмірений та спокійний спосіб життя  - для мене тут є маса переваг та плюсів. Це так приємно насолоджуватись ароматною чашкою трав'яного чаю вранці на терасі і відчувати смак нового дня... Чи сидіти біля теплого каміна, в якому стрибає веселий вогник .і перебирати петельку за петелькою ... Тому шалена метушня міського життя не для мене.

 Тут я ділитимусь з вами різними цікавими та приємними моментами життя за містом, своїми новими роботами та ідеями, що надихають мене.

Я - людина, яка постійно чимось захоплюється. Дуже люблю в'язання у всіх його проявах. В'яжу гачком та спицями. Часом маю і інші цікаві заняття - вишиваю, шию, фотографую, готую всілякі смаколики, читаю, створюю різноманітні елементи декору, речі практичні і не дуже ... ) 

Могла б написати про себе побільше, але якось раз мені вже назадавали «жах скільки питань», відповіді на які дозволять познайомитись зі мною трошки ближче ))

Також у мене є нездоровий роман з солодощами, п'ю неймовірно велику кількість чаю і маю слабкість занадто багато  говорити у тісній компанії )))

Я дійсно ціную кожен ваш візит і сподіваюсь, що зможу вас надихнути та подарувати посмішку і чудовий настрій ;)

Хочете розповісти про себе? Напишіть в коментарях :) Буду рада познайомитися.

2 коментарі:

  1. Дуже навіть надихає Ваша творчість і підхід! Така любов до справи завжди приносить радість собі самій і плоди! Бажаю "плодовитості"!!! )))

    ВідповістиВидалити